Již 13 let repasované notebooky, počítače a monitory za nejlepší ceny!!!

Výhody repasované výpočetní techniky

Proč repasovaná VT? 

Za málo peněz hodně muziky. To je repasovaný počítač!
Repasovaná VT je plně funkční VT, která pochází výhradně ze západní Evropy od firem jako jsou pojišťovny, banky atd. Tyto firmy převádějí po účetním odepsání a ukončení záruk, přibližně po 2-3 letech, náhradu za VT nové generace. VT u nás komplexně otestujeme a dále dodáváme našim zákazníkům.
Nejedná se však jen o repasované počítače. Dodáváme celý sortiment repasované VT, tzn. notebooky, monitory, tiskárny a PC komponenty.

Proč kupovat repasovaný počítač?

Většina uživatelů se potřebuje především připojit k internetu, chce se naučit cizí jazyk, napsat dopis, zahrát hru, a to vše hravě zvládne na repasovaném PC za nesrovnatelně nižší cenu. Paradoxně nejméně využitý výkon PC je ve firmách, kde se PC používá zejména na psaní dokumentů, správu pošty a připojení k internetu. Na to nepotřebujete PC za 1.000 €!

· Nízká cena - u žádného jiného zboží tak neklesá jako cena u výpočetní techniky. Dnes nový počítač má za půl roku cenu na 60 až 70% původní ceny !!! A to bez jakékoliv ztráty funkčnosti. A určitě ho budete další 2-3 roky používat a pak už ho prodáte za zlomek původní ceny, ale počítač stále pracuje.

· Například 3 roky staré PC, to jsou konfigurace Intel Core i3-i5 kolem 2,00Ghz, za které byli zákazníci ochotni v té době zaplatit 400-900 €. A my je Vám nabízíme za zlomek původní ceny, a navíc 100% funkční !!! A v konkurenci dnešních nových PC sestav se rozhodně neztratí.

· Využití - na repasovaném PC uděláte 99% všech aplikací, běžně používaných na základních a středních školách. (1% tvoří aplikace pro studenty odborných škol, kde se jedná hlavně o grafický SW, i takové však někdy máme v nabídce)

· Kvalita - repasované PC se nestratí v porovnání s novými PC. Nabízíme Vám širokou škálu značkových počítačů světových značek jako Lenovo, Hewlett-Packard, Compaq, DELL, které již mají 1 a více let bezporuchového provozu za sebou. Většina poruch vzniká právě těsně po pořízení nové VT. Můžeme si proto dovolit poskytovat na repasovanou VT záruku 1 rok. V případě větších dodávek např. pro školy, státní organizační složky nebo neziskové organizace poskytujeme záruku až 2 roky a samozřejmostí je legální systém Windows XP, Vista a 7 !!!